Napínacie poťahy na sedacie súpravy

Keď chcete mať nový a modernejší obývaciu miestnosť a vaše sedacia súprava už nepatrí medzi najnovšie a potrebovala by pomaly vymeniť potom sa pozrite na napínací poťahy na sedacie súpravy. Vďaka nim natiahnete na staršie sedačku nový poťah behom chvíľky a vzhľadovo budete mať úplne novú sedaciu súpravu. Poťahy sú elastické – dajú sa ľahko napnúť do všetkých smerov a jednoducho ich tak natiahnete na skoro akýkoľvek sedacieho nábytku.

Rozmery poťahov na sedacie súpravy

Nemusíte sa obávať, že sa vám poťahy nepodarí na sedačku natiahnuť, poťahy sú flexibilné, dajú sa aplikovať na rôzne rozmery gaučov a sedacích súprav. Bežne sú k dispozícii poťahy s rozmermi na dvojkreslo, sedačky pre troch či gauča, rohové sedacie súpravy či sedacie súpravy s otomanom.

Veľkosť rohovej sedačky pro napínacie poťahyVeľkosť gauča pro napínacie poťahyVeľkosť sedačky pro napínacie poťahyVeľkosť sedačky s otomanom pro napínacie poťahy

Vzory poťahov

Ak si chcete zladiť váš obývacia izba k dokonalosti tak máte možnosť vďaka širokej ponuke farieb a vzorov poťahu vybrať tú správnu farbu. Je libo červený, béžový, biely či čierny poťah? Nie je problém.
V ponuke nájdete jednofarebné poťahy, poťahy s viacfarebnou vzorom či dokonca poťahy s 3D vzorom.

Vybrať poťahna 4home

Najobľúbenejšie sú béžove, sive a hnede poťahy. V ponuke ale nájdete aj netradičné farby ako je modrá či bordó napínacie poťahy. K doladenie interiéru vám už nič nechýba. Prezrite si celú farebnú rad poťahov na sedačky.

Napínacie poťah na sedačkuNapínacie poťah na sedacie súpravy

K poťahu na sedačku môžete objednať tiež poťah na kreslá a celú súpravu tak máte úplne novú a v jednom zvolenom odtieni. Prichádzajúce návšteva potom nespozná, že ste vymenili iba obal na sedačke, ale pochváli vám novú sedaciu súpravu.

Materiál poťahov na sedačky

Elastické poťahy sú vyrábané zmesou materiálov, ktorá umožňuje ich pružnosť. Väčšinou je to zmes materiálov, kde je zastúpená bavlna a elastické vlákno.
Tieto materiály umožňujú poťah vyprať v práčke, ale iba na 30 ° C. To je skvelá vlastnosť, ak sa vám poťah ušpinia alebo máte doma domáceho maznáčika a poťah budete mať plný chlupů.Pak nie je nič jednoduchšie ako ho dať do práčky vyprať. Musíte ale počítať s tým, že ak je poťah naozaj veľký tak sa vám nemusí do práčky vojsť. Potom je dobré ho dať vyprať do čistiarne.

Obľúbené poťahy na sedačky a gauče

Inšpirujte sa ponukou poťahov a vyberte si ten správny kúsok pre váš dokonalý interiér.

Vybrať poťahna 4home

 

Ako sa vám páči poťahy na sedačky?

[Total: 2   Average: 3/5]


Stále neviete aký poťah vybrať?

Ponuka skvelých pružných poťahov na sedacie súpravy, kreslá a stoličky.

Vybrať poťahv eshope